24.5.13

Biały Jeleń hipoalergiczny żel pod prysznic kozie mleko

Przyznam, że oprócz mydła „Biały Jeleń”, które kiedyś namiętnie używałam nie miałam niczego więcej z tej serii. Niedawno w moje ręce od firmy Pollena Ostrzeszów wpadł hipoalergiczny żel pod prysznic.

Produkt standardowo mieści się w plastikowej butelce o pojemności 200 ml


Żel ma konsystencję dość wodnistą, ale bardzo kremową moim zdaniem. Kolor jest biały, mleczny, nie ma w nim żadnych „perłowości” ;-)
Jeżeli chodzi o zapach to ma on przypominać kozie mleko, ale wg mnie kosmetyki z tym składnikiem pachną nieco inaczej. Tak czy siak zapach jest delikatny, odświeżający i taki trochę męski, co bardzo mi się podoba. Echh, czasem fajnie poczuć męski zapach, choćby podczas kąpieli… ;-)


Skład jak na kosmetyk hipoalergiczny nie powala, bo SLS jest na 2-gim miejscu, ale muszę stwierdzić, że kosmetyk mojej skóry nie przesusza i absolutnie nie podrażnia.

Myje całkiem delikatnie, ale skutecznie. Mam jednak małe zastrzeżenie co do wydajności, gdyż lubię mocną pianę i aby ten efekt uzyskać muszę wylewać sporo produktu.


Podsumowując- fajny i niedrogi kosmetyk, obecnie szeroko dostępny w drogeriach. Spełnia dobrze swoją rolę, a przy tym pięknie pachnie.

Myślę, że skuszę się na inne produkty z serii „Biały Jeleń”, bo zaciekawiły mnie już szampony oraz żel do twarzy.

A Wy polecacie „Białego Jelenia”? Co Waszym zdaniem jest warte uwagi?

Yzma

Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger