12.6.13

Szampon i odżywka nabłyszczająca z figą i perłą - BALEA

Powoli denkuję już duet do pielęgnacji włosów od Balei- szampon nabłyszczający z figą i perłą oraz odżywka do kompletu.

Szampon znajduje się w sporej 300 ml butelce, ma dość gęstą konsystencję i perłowy kolor. Zapach jest delikatny i bardzo przyjemny, ale nie utrzymuje się na moich włosach praktycznie wcale.Skład szamponu nie powala, ale nie jest to w żaden sposób kosmetyk naturalny, czy ekologiczny, więc znajdujemy w nim m.in. SLS i konserwanty, nie ma za to silikonów.


Jak widać jest to zwyczajny, tani szampon (ok. 6-7 zł) do codziennego użytku.


Muszę przyznać, że oceniam go dość wysoko po prawie całkowitym zużyciu. Pieni się bardzo dobrze, świetnie sobie radzi ze zmywaniem wszelkich produktów do stylizacji włosów i co dla mnie najważniejsze- nie wysusza moich włosów.
Mimo tego, że nie zawiera silikonów moje włosy nie są splątane po jego użyciu.


Włosy są bardzo dobrze oczyszczone, skóra głowy niepodrażniona, przetłuszczanie niezmożone. Czego chcieć więcej za tą cenę?

Wydajność jest niesamowita i zupełnie nieporównywalna z szamponami naturalnymi, których potrzebuję o wiele więcej, by dobrze umyć włosy.
Jeśli chodzi o blask i gładkość, którą obiecuje producent to również oceniam sprawę na plus, ale oczywiście w połączeniu z odżywką.


Odżywka jest również w plastikowym opakowaniu o pojemności 300 ml. Ma dość rzadką i wodnistą konsystencję, biały kolor i identyczny zapach jak szampon z tej serii. Zapach w tym wypadku utrzymuje się już dłużej na moich włosach.Skład:


Jest to odżywka do spłukiwania, którą nakładam zaraz po myciu włosów i zostawiam na jakieś 10-15 min, a potem spłukuję obficie.
Włosy po jej zastosowaniu nie są splątane, pięknie się rozczesują. Po wyschnięciu są lśniące i bardzo gładkie oraz mięciutkie. Absolutnie nie są obciążone i oklapnięte, a także nie przetłuszczają się szybciej po jej użyciu.Obietnice producenta w tym wypadku zostały spełnione i efekt, jaki daje odżywka na moich włosach zdecydowanie mnie zadowala.
Moje włosy lubią się puszyć, ale problem ten jest zdecydowanie większy gdy stosuję produkty z naturalnymi składami, w tym wypadku nie muszę stosować dodatkowych mazideł bez spłukiwania.Wydajność jest również spora,  produkt łatwo nakłada się na włosy i nie potrzeba dużej ilości, by rozprowadzić go na całej czuprynie.Cena (identyczna jak szamponu z tej serii 6-7 zł) zdecydowanie przemawia na korzyść produktu i zachęca do kupna.
Gdybym nie miała tak ogromnych zapasów to z pewnością kupiłabym oba te kosmetyki ponownie.

Pozdrawiam
YzmaCopyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger