14.10.14

Eveline Argan&Vanila- Balsam peelingujący do ciała pod prysznic

Szał na modne ostatnio balsamy pod prysznic ominął moją osobę, zwyczajnie wolę się posmarować po kąpieli. Jednak kiedy na spotkaniu blogerskim otrzymałam do testów nowość od Eveline nawet się ucieszyłam i nie mogłam się doczekać pierwszego użycia.


Mimo moich sporych obaw, że zapach mi nie podejdzie (wanilia na równi z kokosem to najbardziej znienawidzone przeze mnie zapachy w kosmetykach), jakoś się jednak przełamałam i jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że zapach mi się podoba! Naprawdę nie mam mu nic do zarzucenia!
Krem ma gęstą formułę, drobinki peelingujące są bardzo małe i radzą sobie ze zdzieraniem, ale nie w jakiś bardzo mocny sposób, dlatego taki peeling idealnie nadaje się na co dzień.
Skład z łatwością znajdziecie na różnych stronach internetowych.


Producent zaleca posmarować nim ciało, zostawić na kilka minut i spłukać wodą. Po tej czynności skóra faktycznie jest miękka i gładka, choć spektakularnego efektu nie ma i wolę jeszcze uraczyć moje ciało porcją balsamu.

Podsumowując stwierdzam, że to ciekawy produkt, który nieźle sobie u mnie radzi i jest wart spróbowania. Cena nie jest wygórowana, zapach kuszący, no i wanna po jego użyciu nie nadaje się do mycia i nie jest śliska. Polecam!

- cena: ok. 16 zł

- dostępność: drogerie internetowe, Rossmann, Hebe, Natura


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger