3.2.15

Aqua Brow, Make Up For Ever

Dawno temu, bo w październiku ubiegłego już roku od Dobrej Duszyczki Magdy dostałam ogromną pakę kosmetyków, którymi postanowiła podzielić się ze mną. Ach ile w tej paczce znalazłam cudów! Niestety cieszyłam się tą niespodzianką bardzo krótko, bo zaraz potem zadzwonił telefon z informacją, która wywróciła moje życie i moich bliskich do góry nogami…
Jak widzicie od kilku miesięcy moje blogowanie nie jest już tak regularne jak kiedyś i dlatego dopiero teraz piszę m.in. tą recenzję.


Aqua Brow kusiło mnie od kiedy tylko zobaczyłam go na którymś z blogów, ale jakoś na zakup się nie zdecydowałam, bo świetny do podkreślania brwi okazał się cień Color Tatoo i stwierdziłam, że niczego więcej mi nie trzeba. Kiedy jednak otworzyłam paczkę od Magdy i ujrzałam małą tubkę od MUFE to aż zapiszczałam z radości!
W opakowaniu znajdowała się całkiem słuszna porcja kosmetyku, który pewnie wystarczy mi jeszcze na bardzo długi czas.


Odcień nr 40 to ciemny kolor gorzkiej czekolady, który po wyciśnięciu na dłoń wygląda na prawie czarny. Przyznam, że przy pierwszej aplikacji wystraszyłam się tak ciemnego koloru. Jednak nie było to potrzebne, bo odcień przy minimalnym użyciu całkiem dobrze wygląda na brwiach.
Sama aplikacja nie należy jednak do najłatwiejszych i bez wprawy można sobie zrobić krzywdę w postaci sztucznie wyrysowanych, bardzo ciemnych brwi, których osobiście nie toleruję.
Farbka bardzo szybko zastyga i trzeba z nią szybko pracować, bo na poprawki nie ma czasu. Na szczęście po zaschnięciu można ją ładnie wyczesać z brwi, przez co efekt staje się bardziej naturalny.


Aqua Brow utrzymuje się na moich brwiach przez cały dzień i wygląda zadowalająco, ale przyznam szczerze, że często nie mam czasu na zabawę z tym kosmetykiem i wolę sięgnąć rano po sprawdzony i szybki w użyciu cień Maybelline. Cieszę się więc, że mogłam przetestować ten kultowy kosmetyk, ale raczej nie kupię go sama, bo moje serce jakoś nie zabiło do niego mocniej.

A Wy znacie Aqua Brow? Lubicie?

- cena: 105 zł

- dostępność: Sephora


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger