7.4.15

Kultowy NYX HD Concealer...

Dobry korektor pod oczami to u mnie podstawa codziennego makijażu. Mam dość spore cienie, dlatego zależy mi na ich ukryciu i rozświetleniu partii pod oczami. Wtedy wyglądam młodziej, zdrowiej i promienniej.
Przerobiłam już sporo korektorów i wciąż szukam swojego ideału, bo jeśli kolor i krycie są dobre to kosmetyk albo włazi mi w każdą linię mimiczną, albo strasznie wysusza i robi skorupę pod oczami.
Dzisiaj naskrobię parę słów o słynnym i bardzo polecanym przez wiele osób korektorze NYX HD Concealer. Pod poprzednimi postami wielu z was pisało mi, że warto go spróbować. Z tym, że ja mam ten właśnie korektor w moim zbiorku już od zeszłej jesieni i aż do dzisiaj nie doczekał się on u mnie recenzji…


Korektor kupowałam w Douglasie i nawet przez chwilę nie wahałam się nad wyborem koloru. Od razu wycelowałam w najjaśniejszy CW01 Porcelain, który jest bardzo jasnym, lekko różowawym odcieniem- to ogromny plus, bo różowe tony pięknie odświeżają spojrzenie i fantastycznie niwelują brązowawe obwódki. Pigmentacja i krycie korektora są absolutnie rewelacyjne i nie mogę się w tej kwestii do niczego doczepić.


Kosmetyk jednak wygląda dobrze pod moimi oczami tylko wtedy, kiedy nałożę go zwilżoną gąbeczką, a po kilku godzinach i tak dość mocno zbiera się w zmarszczkach i robi się strasznie suchy. Testowałam go oczywiście z różnymi kremami pod oczy- Organique, Ester Lauder, Clinique, Yves Rocher i efekt jest zawsze ten sam. Puder tutaj też nic nie pomaga, a czasem potrafi jeszcze bardziej zepsuć efekt.
Tak czy siak aplikacja gąbeczką jeszcze ujdzie i na kilka godzin mogę sobie odpuścić kontrolę, ale korektor wklepany palcem czy pędzlem już po chwili daje opłakany efekt, z którym nie warto pokazywać się ludziom.


Od biedy mogę używać tego kosmetyku, bublem go nie nazwę, bo krzywdy mi nie robi, ma fajny kolor i dobrze kryje, ale moich oczekiwań nie spełnia i do ideału mu daleko. Szukam dalej!

- dostępność: Douglas, drogerie internetowe


- cena: ok. 30 zł


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger