27.5.15

Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm

Od dawna chciałam wypróbować krem pod oczy z linii Revitalizing Supreme od Estee Lauder i kiedy trafiła się okazja by kupić jego miniaturę zdecydowałam się od razu.
W uroczym malutkim (5 ml) słoiczku mieści się dość treściwy, a jednocześnie lekki krem z bardzo delikatnymi drobinkami. Jest bezzapachowy.
Konsystencja bardzo mi odpowiada- jest dość lekka, ale odżywcza i świetnie nawilża. Krem wklepywany codziennie rano i wieczorem wystarczył mi na 2 m-ce, co jest świetnym wynikiem.


Pod makijażem nie rolował się, pięknie się wchłaniał, rozświetlał i utrzymywał dobry poziom nawilżenia. Użyty na noc powodował, że rano skóra pod oczami wyglądała na wypoczętą, jędrną i gładką.
Drobinki pod makijażem stawały się zupełnie niewidoczne.
O działaniu przeciwzmarszczkowym nie piszę, bo krem nam tych zmarszczek nie wyprasuje, a czy pojawią się nowe przekonam się w przyszłości. Tak czy siak lepiej zapobiegać niż leczyć.


Niestety kosmetyk ten jest koszmarnie drogi i pewnie nie wydam na niego aż 250 zł, ale kupując 3 miniatury mogę go mieć za połowę ceny, co jak dla mnie jest już kuszącym rozwiązaniem.

- dostępność: salony EL, Douglas, Sephora

- cena: 249 zł/15 ml
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger