14.8.15

Organique Eternal Gold Golden Anti-Aging Cream

O skórę twarzy trzeba dbać. Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Zbliżając się do 30-tki zaczęłam mocniej skupiać się na pielęgnacji mojej twarzy. Zaprzestałam używania byle jakich, tanich kremów, które tak naprawdę mają kiepski skład i nie robią żadnego pożytku. Teraz potrzebuję czegoś bardziej efektywnego, więc staram się przechodzić na trochę wyższy level ;-)
Dzisiaj zrecenzuję krem, który trafił mi się w jakimś pudełku kosmetycznym. Nie wybrałam go sama, ale stwierdziłam, że chętnie przetestuję, bo używam już preparatów przeciwzmarszczkowych.
Krem przeciwzmarszczkowy Organique Eternal Gold zaciekawił mnie tym bardziej, że uwielbiam kosmetyk pod oczy tej marki (RECENZJA).


Krem ma gęstą, śmietankową konsystencję i jak dla mnie mało przyjemny zapach, ale to rzecz jasna jest kwestią gustu. Ponadto jego formuła zawiera mikroskopijne drobinki złota, które mają rozświetlać naszą skórę. Z ręką na sercu stwierdzam, że drobinki są bardzo małe, ledwo widoczne w kremie, a na twarzy to już zupełnie. Nie jest to żaden brokat, broń Boże!
Kremu Organique używałam codziennie zarówno rano, jak i wieczorem. Pod makijażem spisywał się świetnie, nic się na nim nie rolowało, bo moja skóra wchłaniała go do matu. Poza tym podobał mi się efekt napinania skóry, przez co wyglądała na bardziej jędrną i zbitą.
Wieczorem nakładałam go w większej ilości, bo wtedy akurat lubię czuć, że mam coś na twarzy. Często też nakładałam pod niego serum łagodzące lub nawilżające.


Krem dobrze spełnił swoje zadanie. Przede wszystkim nawilżał, choć muszę przyznać, że jakoś spektakularnie tego nie robił i podejrzewam, że w przypadku suchej cery mógłby być zbyt słaby i przeciętny. U mnie sobie radził, nie zapychał, nie przetłuszczał, nie podrażniał.
O ile krem pod oczy zrobił na mnie wielkie wrażenie to krem do twarzy okazał się zwyklakiem z dość dobrym składem. Fajnie, że taki kosmetyk znalazł się w moich zapasach, ale po przetestowaniu nie zaopatrzę się w niego kolejny raz.

- cena: 99 zł

- dostępność: salony Organique
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger