18.12.18

Dodatki i meble w industrialnym stylu oraz nowe krzesło w domowym biurze

Jak wiecie lubię zmiany we wnętrzach i często pojawiają się u mnie nowe dodatki i meble. Styl, jakim się kieruję przez lata ewaluował i ostatnio coraz bardziej skłaniam się ku mieszance typowego scandi połączonego z industrialnymi dodatkami.
Stare drewno, porozbiórkowa cegła, beton i metal to elementy, które można spotkać w zasadzie w każdym pomieszczeniu mojego mieszkanka na poddaszu. Wiele z nich robimy sami z mężem, ale też sporo kupujemy!
Tym razem udałam się wirtualnie do sklepu LECTUS, gdzie przepadłam wśród wspaniałych mebli i dodatków. Mnogość proponowanych wzorów, stylów i modeli sprawiła, że wybory przychodziły bardzo trudno. 
W bogatej ofercie produktowej sklepu znalazłam fantastyczne rzeczy, które przykuły moją uwagę i świetnie wpasują się w niejedno wnętrze.


Przygotowałam dla Was także kilka propozycji z kolekcji industrialnej 
Uwielbiam metalowe elementy wyposażenia wnętrza i jeśli chodzi o ten surowiec to ostatnio wypatrzyłam istną perełkę, która idealnie wpasowała się w lekko loftowy charakter mojego domowego biura. Po ostatnim remoncie tego pomieszczenia stare krzesło nie bardzo mi pasowało, więc szukałam takiego, które byłoby w całości wykonane z metalu. I znalazłam!
Trafiłam na krzesło idealne! Takie, o którym marzyłam do mojego domowego biura- całe wykonane z metalu, malowane na czarno i rewelacyjnie pasujące do industrialnego stylu. Decyzja była więc oczywista!
Teraz już loftowe krzesło zdobi moje biuro, jest niezwykle wygodne, stabilne i jakościowo bardzo dobrze wykonane. 
Przy dużym, industrialnym stole krzesło również prezentuje się świetnie!


Sklep internetowy https://lectus24.pl/ działa sprawnie i bezproblemowo, dostawa jest szybka, a przesyłka świetnie zabezpieczona. Zapraszam Was do jego odwiedzenia, gdzie macie też fajną opcję zakupu bonu podarunkowego
Czasem mała zmiana powoduje wielki efekt! Post powstał w ramach współpracy komercyjnej z marką Lectus.
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger