30.3.13

Balea Krem do stóp z 10% zawartością mocznika

Ten krem do stóp był moim „must have” na liście zakupów. Słyszałam o nim wiele dobrego, więc chciałam się przekonać czy faktycznie jest taki genialny. Powiem krótko: JEST GENIALNY.Moje stopy raczej nie doznają ode mnie pielęgnacyjnych pieszczot i jakoś specjalnie o nie nie dbam. Raz na jakiś czas pozbywam się zrogowaciałego naskórka i natłuszczam je. To wszystko.
Teraz postanowiłam poświęcić im trochę więcej uwagi i smarować stopy częściej. Krem z mocznikem od Balei świetnie się sprawdza. Stopy są miękkie i wygładzone oraz dobrze nawilżone.
Krem znajduje się w miękkiej tubce o pojemności 100 ml.Na pewno dobrze się spisze u każdego. Jest niedrogi ( ok. 6,70 zł) i wydajny. Zapach delikatny i słodkawy, niezbyt przyjemny, konsystencja gęsta i kremowa. Wchłanianie u mnie mocno średnie, dlatego nakładam go głównie wieczorem przed pójściem spać.
W zasadzie to wszystko, co można o nim napisać. Po prostu fajny krem:-)
Dodam jeszcze tylko, że z powodzeniem można go używać również do suchej i szorstkiej skóry rąk:-)

Jeżeli nie macie dostępu do DM, a szukacie czegoś dobrego do stóp to polecam Wam gorąco maść o nazwie Hasceral- jest również fantastyczna. Zawiera mocznik i działa keratolitycznie na zrogowaciały naskórek. Można ją dostać w aptece za kilkanaście złotych.

Pozdrawiam!
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger