14.7.14

Kolejny bebikowy ulubieniec // Lioele Dollish Vita BB Cream

Jak już wiecie darzę azjatyckie kremy bb miłością dozgonną i przetestowałam sporo z nich. Dzisiaj czas przedstawić wam mojego obecnego ulubieńca, czyli Lioele Dollish w wersji Green.


Krem jak zwykle przyleciał do mnie prosto z Korei, płaciłam za niego ok. 40 zł (wysyłka oczywiście darmowa).
Opakowanie proste i higieniczne, dość „słodkawe”. Pompka działa idealnie i nie wypluwa zbyt wiele kremu. A sam krem to takie dziwadło o zielonym kolorze, które pod wpływem aplikacji i rozcierania wydobywa pigment. Odcień jest bardzo przyjemny i niezbyt ciemny, jak dla mnie idealny na obecną porę.
Zapach jest niestety dość chemiczny, a konsystencja lekka i nietłusta.


Krem bezproblemowo nakłada się zarówno palcami, jak i pędzlem, nie zostawia smug i dobrze stapia się z cerą, choć zauważyłam, że chyba lepszy efekt uzyskujemy rozprowadzając go dłońmi, kiedy pod wpływem ciepła pigment wydobywa się szybciej. Efektu maski nie zauważyłam, ale krycie jest wybitne.Po przypudrowaniu bebik utrzymuje się u mnie calutki dzień aż do zmycia makijażu, nie ściera się tak łatwo i nie powoduje przetłuszczania większego niż zwykle.
Po zmyciu makijażu cera jest dostatecznie nawilżona i rozjaśniona, krem mnie absolutnie nigdy nie zapchał.

małe porównanie testowanych przeze mnie kremów bb

To już kolejny mój ulubieniec w tej kategorii. Azjaci mocno trafiają w moje potrzeby, bo jeszcze żaden ich krem bb nie okazał się u mnie bublem…

- dostępność: Ebay, drogerie internetowe

- cena: ok. 40 zł/Ebay, drogerie internetowe 65-75 zł


Jeśli mam się koniecznie trzymać z daleka od jakiegoś kremu bb to piszcie!


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger