31.7.14

Płyn micelarny Creme Bar Visage Parfait

Po udanej przygodzie z kremem biomembranowym Creme Bar (więcej TU) postanowiłam spróbować również płynu micelarnego Creme Bar Visage Parfait.
Płyny micelarne goszczą u mnie zawsze i nie wyobrażam sobie wykonywania demakijażu bez nich. Mimo, że zawsze potem używam żelu lub czarnego mydła to na wstępie w ruch idzie micel.


Płyn micelarny Creme Bar Visage Parfait ma za zadanie oprócz łagodnego i dogłębnego oczyszczenia skóry także nawilżać oraz regulować pracę gruczołów łojowych i zmniejszać widoczność porów ( po więcej szczegółów zapraszam TU).
Butelka oprócz ładnego designu jest też bardzo funkcjonalna i praktyczna, nie trzeba bawić się specjalnie z jej otwieraniem i zamykaniem, wystarczy ją nacisnąć lekko i płyn wydostaje się na wacik.
Zapach kosmetyku jest delikatny, ale wyczuwalny i bardzo mi się podoba.


Co do działania płynu nie mam żadnych zastrzeżeń, bo dobrze radzi sobie ze zmyciem makijażu, cała czynność trwa chwilę i nie wymaga powtórek. Wieczorem lubię jeszcze umyć twarz wodą z żelem, ale rano stosuję płyn przed nałożeniem kremu i faktycznie świetnie sprawdza się podczas obecnych upałów, bo skóra dłużej pozostaje świeża, nie błyszczy się tak mocno i zupełnie się nie przetłuszcza.

Podsumowując, czuję się usatysfakcjonowana i jestem zadowolona z płynu micelarnego Creme Bar, który znakomicie współpracuje z moją skórą i nie powoduje podrażnień.

- cena: 52,99 zł/ 200 ml
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger