15.3.15

Organique Eternal Gold krem pod oczy

Krem pod oczy to od kilku lat nieodzowny element mojej pielęgnacji. Niestety strefa pod oczami w pewnym wieku wymaga więcej uwagi niż cała reszta, więc wcieram, wklepuję i pielęgnuję jak tylko mogę ;-)
Dzisiaj przedstawiam Wam krem pod oczy Organique z linii Eternal Gold, która jest dedykowana głównie dla osób dojrzałych, ale i takich o wrażliwej cerze.


Krem ma standardową pojemność 15 ml i znajduje się w eleganckim, szklanym słoiczku. Konsystencja jest bardzo zbita i gęsta, a formuła treściwa, ale nie mam problemu z wklepaniem kosmetyku pod oczy i jego wchłanianiem.
Więcej możecie przeczytać TU.


Krem nie pozostawia tłustej warstwy, złote drobinki, które mają się w nim znajdować są dla mojego oka zupełnie niedostrzegalne (ale ja dość ślepa jestem). Najważniejsze jest dla mnie to, że nie muszę czekać całymi wiekami na jego wchłonięcie i od razu po aplikacji mogę wykonać makijaż.
Działanie kremu absolutnie spełniło moje oczekiwania. Skóra jest nawilżona i dobrze odżywiona, a także niesamowicie jędrna i napięta. Tak! Ten krem daje efekt liftingu! Od razu po nałożeniu skóra robi się pięknie napięta, zmarszczki są wygładzone. Po prostu wyglądam lepiej, nawet wstając do pracy jeszcze przed kurami :-)


Opakowanie wystarczyło mi na pełne 3 miesiące, co jest bardzo dobrym wynikiem, bo używałam tego kosmetyku zarówno rano jak i wieczorem.
Jestem bardzo zadowolona, że skusiłam się na ten krem i pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę. Polecam!

- cena: 59,90 zł

- dostępność: stacjonarne sklepy Organique, sklep on-line


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger