5.3.15

Rewitalizujące serum Elixir 7.9

Jak wiadomo Yves Rocher często kusi gratisami, a że ja podatna jestem na takie kuszenie to nie omieszkałam kilka miesięcy temu zrobić u nich zakupów tylko po to żeby dostać serum rewitalizujące Elixir 7.9 w prezencie.
Lubię tego typu smarowidła do twarzy, mam wtedy świadomość, że moja pielęgnacja jest pełniejsza i być może bardziej efektywna.
Serum ma na celu przywrócenie blasku naszej cerze, likwidację oznaków zmęczenia i wygładzenie pierwszych zmarszczek. Więcej przeczytacie na stronie producenta TU


Zacznę od tego, że szklane opakowanie bardzo przypadło mi do gustu, choć zamiast pipety mogłaby być zastosowana pompka. Serum ma delikatną, puszystą, kremową konsystencję i bardzo piękny, świeży zapach.


Po nałożeniu na skórę dość szybko się wchłania do zupełnego matu i pozwala na bezproblemową aplikację kremu. Cera po jego użyciu faktycznie wygląda jakoś lepiej… Nie wiem czy to siła sugestii, ale ja mam wrażenie, że rzeczywiście wyglądam bardziej promiennie, świeżo i jakoś tak … młodziej (???) Makijaż utrzymuje się na tak przygotowanej skórze bez zarzutów, podkład/krem bb nie roluje się, produkcja sebum nie jest wzmożona. Nie zaobserwowałam też pogorszenia stanu mojej cery, także jedyną wadą jak dla mnie jest pipeta, którą ciężko nabrać serum. Pewnie na jakieś promocji znowu skuszę się na ten kosmetyk. Polecam!

- cena: obecnie 75 zł w sklepie on-line

- dostępność: sklepy stacjonarne i on-line Yves Rocher


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger