27.5.21

Moja droga do przytulniejszej i bardziej stylowej sypialni

Ostatnio otrzymałam na IG piękną wiadomość, według której moja sypialnia kojarzy się z sielskimi widokami jak w "Ani z Zielonego Wzgórza". Wzruszyłam się czytając te słowa, bo zawsze urzekał mnie klimat opisywany w tej cudownej książce. Ciepło, sielskość, anielskość!

Lubię tu być. To moja oaza, miejsce relaksu. Nie tylko odpoczynku po ciężkich dniach, ale też miejsce porannej medytacji, praktyki jogi. Dlatego staram się dbać o sprzyjający klimat tego pomieszczenia- nie ma tu miejsca na TV, elektroniczne gadżety i rozpraszacze. Telefon również staram się odkładać odpowiednio wcześniej, aby organizm mógł się wyciszyć i przygotować do regenerującego snu. Wystrój jest dla mnie także niezwykle istotną kwestią- odpowiednie barwy, delikatne wzory, miękkie tekstylia, ciepło drewna- to wszystko tworzy klimat danego miejsca.Jakiś czas temu moja sypialnia przeszła (nie wiem którą już) metamorfozę. Pozwoliło mi to odkryć zupełnie na nowo to pomieszczenie, a z nim również siebie, swoją uważność, wrażliwość i spokój. Chyba to określenie o obrazkach jak u Ani Shirley jest bardzo trafione. Stawiam na te wiejskie klimaty z premedytacją, motywowana wielką miłością do nich. Jak widać największą przemianę przeszły ściany. Zawsze marzyła mi się taka delikatna, sielska tapeta, która w niesamowity sposób odmieniła to wnętrze. To model 1184 Hip Rose z kolekcji Everyday Moments marki Boras Tapeter, którą dostaniecie w sklepie Tapetujemy.pl. Podejmując współpracę z tą marką wiedziałam, że realizacja będzie samą przyjemnością. Być może proces tapetowania nie należy do najprzyjemniejszych, ale z tą tapetą naprawdę było łatwo. Jej jakość jest znakomita, wystarczy nałożyć klej tylko na ścianę, nie trzeba go mazać po paskach tapety. Gdyby nie nasze kochane skosy to poszłoby nam ekspresowo!

Producent opisuje tę tapetę jako produkt przywołujący lata 20-te. Uroczy i delikatny, nienachalny wzór doskonale wpisuje się w klimat retro, vintage. A tak bliżej mojemu sercu- jest jak u Babci kiedyś!


Uwaga! Z kodem NASZEPODDASZE macie 5% zniżki na cały asortyment w sklepie Tapetujemy.pl

Tutaj link do mojego modelu tapety: https://tapetujemy.pl/pl/p/Tapeta-Boras-Tapeter-Everyday-Moments-1184-Hip-Rose/50214 

Link do sklepu: https://tapetujemy.pl

Zachęcam także do zerknięcia na przepiękne wzory tapet marki Boras Tapeter: https://tapetujemy.pl/BorasTapeter

Artykuł powstał w ramach współpracy komercyjnej z marką Tapetujemy.pl

Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger