20.9.21

STAWIAM NA DOBRY SPRZĘT- DALMIERZ LASEROWY BOSCH ZAMO IIIDziś chciałabym Was zaprosić do przeczytania recenzji dalmierza laserowego Bosch Zamo III- tutaj odsyłam do strony z moją szczegółową opinią: https://www.payback.pl/ekstra/narzedzia/dalmierz-laserowy.
Sprzęt mnie zachwycił i pewnie tak samo zachwyci każdego majsterkowicza, fana wnętrzarskich zmian, remontów i DIY!
Nie tylko sam pomysł, projekt, a potem wykonanie składają się na poprawnie wykonaną pracę, ale przecież niezwykle istotnym elementem w tym całym procesie jest tez… pomiar! Ile razy zdarzyły mi się błędy, kiedy samodzielnie próbowałam zmierzyć zwłaszcza dużą powierzchnię… Ile razy miara się przesuwała, odchylała nie w tę stronę, albo zwyczajnie była za krótka i musiałam mierzyć odległość na kilka razy… Zawsze mnie to stresowało, bo przez nieprawidłowy pomiar w późniejszym etapie wszystko wychodziło nie tak jak trzeba. Ale teraz z tym koniec! Odkąd posiadam dalmierz Bosch Zamo III, który wykonuje bardzo dokładny i precyzyjny pomiar ze względu na użytą technologię laserową moje problemy z samodzielnym pomiarem odeszły w siną dal.
Dalmierz laserowy Bosch przydaje się też do obliczania powierzchni w m2, co mocno mi się przydało przy pomiarach ilości potrzebnej farby czy płytek. Jest bardzo prosty w obsłudze, niewielki i kompaktowy. 
Jeszcze raz zachęcam do zapoznania się z moją szerszą opinią, która znajduje się TUTAJ. Rekomenduję tylko porządne sprzęty dobrej jakości i w tym przypadku zdecydowanie mogę stwierdzić, że to niezawodne urządzenie, które przyda się w każdym domu. Z dalmierzem Bosch Zamo III pomiary stały się proste!
Artykuł powstał w wyniku współpracy komercyjnej.

Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger