Świąteczny klimat...

08:00

Powolutku zewsząd zaczynają nas otaczać różnorakie ozdoby i bibeloty, które mają nas wprowadzić w świąteczny nastrój i oczywiście… szał zakupów.

Ja póki co tej atmosfery jeszcze nie odczuwam i nie zwariowałam na punkcie dekoracji świątecznych- choć przyznam się, że w większości kupiłam już prezenty świąteczne dla moich bliskich:-)
Jednak jest coś, co w okresie jesienno-zimowym szczególnie uwielbiam- ŚWIECZKI!
O tak, świeczki to jest to! Kocham wszelkiego rodzaju świece i świeczuszki i zapalam je prawie co wieczór.Szczególnie mocno upodobałam sobie świece zapachowe, które kupuję w Biedronce. Lubię także świece z Ikei, ale niestety zbyt duża odległość od najbliższego sklepu sprawia, że rzadko je kupuję.Jak już pewnie wszyscy wiedzą nie cierpię zapachów waniliowych, budyniowych i kokosowych, dlatego stawiam przede wszystkim na aromaty pomarańczowe i taki właśnie zapach króluje u mnie w okresie świąteczno-zimowym.
Będąc jakiś czas temu w mojej kochanej Ikei polowałam na słynne już latarenki i kupiłam dwie, choć do końca zadowolona nie jestem, gdyż nie było białych i musiałam wziąć srebrne. Te też są piękne, ale jednak wolałabym białe.


Póki co muszę się zadowolić tym co mam, więc popołudniami zapalam sobie malutkie świeczki w moich latarenkach i atmosfera od razu robi się zupełnie inna:-)

Pozdrawiam
Yzma

Zobacz także:

2 komentarze

  1. Ślicznie masz urządzony parapet :) Świecuszki z Biedronki na razie tylko wąchałam , z zakupem wstrzymam się aż zużyję zapasy, ale muszę przyznać że pachną obłędnie ;D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję! Naprawdę szczerze polecam za tą cenę:-)

      Usuń

Check out the new logo that I created on LogoMakr.com https://logomakr.com/8rGy6V