27.8.14

Korektor wygładzająco-rozświetlający od Yves Rocher

Poszukiwania idealnego korektora pod oczy trwają. W czeluściach szuflad mojej toaletki dostrzegłam gagatka od Yves Rocher, którego wzięłam niedawno obroty.


Korektor wygładzająco-rozświetlający ma eleganckie i klasyczne opakowanie (design przypomina mi słynny Touche Eclat od YSL). Aplikator w formie pędzelka to dość praktyczne rozwiązanie, choć mało higieniczne.Korektor ma płynną formułę, posiadam odcień beżowy, który ma w sobie dużo żółtych tonów i dla mnie pewnie zdecydowanie lepsza byłaby wersja w odcieniu różowym. Jednak w obecnym czasie, kiedy po urlopie nie jestem aż tak biała jak zwykle, z powodzeniem używam go pod oczy i kolor bardzo dobrze wtapia się w cerę.

Opis producenta TU (http://www.yves-rocher.pl/korektor_wygladzajaco-rozswietlajacy
)Krycie korektora nie powala, jest raczej lekkie. Po nałożeniu pod oczy faktycznie nieźle rozświetla i dodaje świeżości spojrzeniu. Oczywiście jak to u mnie zwykle bywa korektor zbiera się w załamaniach nawet po nałożeniu minimalnej ilości. Chyba taka już moja „uroda”…
Wytrzymałość oceniam na plus, korektor po lekkim przypudrowaniu nie ściera się i pozostaje aż do demakijażu.

Cena moim zdaniem jest mocno przesadzona i za 59 zł na pewno bym go nie kupiła. Generalnie efekt nie powala, ale miewałam już dużo gorsze korektory, więc tego zaliczam po prostu do średniaczków.

- cena: 59 zł

- dostępność: sklepy stacjonarne YR, e-sklep: http://www.yves-rocher.pl/korektor_wygladzajaco-rozswietlajacy


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger