7.8.14

Wakacyjne Spotkanie Śląskich Blogerów Urodowych w Katowicach

W ubiegłą sobotę miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w Wakacyjnym Spotkaniu Śląskich Blogerów Urodowych w Katowicach, które odbyło się w dość kameralnym gronie w przeuroczym miejscu jakim jest Zielona Mydlarnia.
Podróż na Spotkanie była dla mnie nie lada wyprawą, bo po raz pierwszy od ponad 5 lat moim środkiem transportu był pociąg.
Dotarłam jednak bez problemów i o godz. 15.30 Organizatorzy Alicja i Łukasz rozpoczęli spotkanie od miłego powitania.
Nie lada gratką był fantastyczny tort przygotowany przez Panią z Moja Tortowa Pasja

Oprócz luźnych pogaduszek w blogerskim gronie były także i fachowe konkrety w postaci wykładu Pani z Sylveco, która przeprowadziła z nami również indywidualne dermokonsultacje.Oczywiście na spotkaniu nie mogło również zabraknąć Pani Dagny, która ochoczo przedstawiła nam nowości z firmy Soraya.


Nie obyło się także bez tradycyjnej wymianki kosmetycznej.


Organizatorzy przewidzieli również zadanie domowe w postaci przygotowania face chartu z makijażem wakacyjnym, za który udało mi się zdobyć serum do rzęs Inveo.
Potem miało miejsce przedstawienie po krótce kilku kosmetyków do makijażu firmy Eveline i niestety nadszedł czas mojego powrotu. Czas pędził nieubłaganie, więc byłam zmuszona się pożegnać i pognać na dworzec.
Jednak Spotkanie trwało dalej i z tego czego się dowiedziałam Alicja zmalowała piękny makijaż właścicielce Zielonej Mydlarni z użyciem kosmetyków KOBO.
Niestety nie było mi dane obejrzeć go na żywo.Spotkanie było w pełni udane i świetnie zorganizowane, za co Alicji i Łukaszowi należą się ogromne pochwały.
Właściciele Zielonej Mydlarni Klaudia i Kamil okazali się bardzo sympatyczni i otwarci, na pewno zjawię się u nich na małym szopingu!


Organizatorzy postarali się żeby było co testować i obdarowali nas całym mnóstwem kosmetyków. A oto Sponsorzy:
Dziękuję również wszystkim Uczestnikom spotkania, z którymi spędziłam bardzo miłe popołudnie. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze kiedyś spotkać!

Kornelia: http://kornylablog.blogspot.com


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger