18.11.14

Serum zwężające pory Sebo Vegetal

Dzisiaj zaległa recenzja kosmetyku, który podbił latem moje serce. Niestety zapomniałam w porę wrzucić tą notkę, ale może skorzystacie na przyszłość.
Moja skóra latem lubi się przetłuszczać, dlatego podczas jednej z kuszących promocji na stronie YR postanowiłam zaopatrzyć się w serum zwężające pory z linii Sebo Vegetal.
Opis producenta możecie przeczytać TU 


Serum znajduje się w szklanej buteleczce po pojemności 30 ml, pompka działa bez zarzutu i wydobywa niewielką ilość kosmetyku, który ma lekką, żelową konsystencję i delikatny, świeży zapach.


Producent zaleca stosowanie 2 razy w tygodniu, ale ja postanowiłam pojechać po całości i używałam go codziennie rano przed nałożeniem kremu i zrobieniem makijażu. Po rozsmarowaniu serum wchłania się błyskawicznie do zupełnego matu, pozostawiając skórę bardzo gładką i napiętą. Makijaż utrzymuje się bez zarzutów, serum utrzymuje moją skórę w ryzach na długi czas i faktycznie nie muszę już matowić cery w ciągu dnia. Jeśli chodzi o efekt zwężania porów i ich oczyszczania to większych rezultatów nie zauważyłam, ale śmiało mogę stwierdzić, że serum absolutnie mnie nie zapchało.

Zdenkowałam już jakiś czas temu to serum, ale myślę, że zaopatrzę się w niego przed kolejnym latem, bo jestem absolutnie usatysfakcjonowana jego działaniem matującym, które miałam okazję dokładnie poznać w czasie letnich upałów.

- cena: 72 zł (często jest sporo tańszy w promocji)

- dostępność: sklepy stacjonarne i online YR


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger