11.2.18

Nasze Poddasze, czyli o inspiracjach słów kilka...

Witajcie po dłuższej przerwie! Tym razem powracam z nieco inną tematyką, ale też będzie sporo ładnych rzeczy!
Jak wiecie skupiałam się tutaj głównie na pokazywaniu Wam kosmetyków i ich recenzowaniu, ale od jakiegoś czasu znacznie większą frajdę sprawia mi zabawa z dodatkami do wnętrz, polubiłam metamorfozy, remonty, urządzanie i wszelkie projekty DIY. Dlatego też postanowiłam zmienić nazwę i pisać tutaj o tym, co aktualnie stało się moim hobby. Zapraszam na Nasze Poddasze!


link do profilu na Instagramie:  https://www.instagram.com/nasze.poddasze/ 

Dzisiaj postanowiłam pokazać Wam jakie style wnętrzarskie najbardziej trafiają w mój gust i czym osobiście inspiruję się przy urządzaniu moich kątów.
Obecnie mój styl mogłabym określić jako skandynawsko-industrialny, bo staram się połączyć elementy obu tych koncepcji. Dobrze czuję się w jasnych pomieszczeniach, w spokojnych i stonowanych barwach, wśród przytulnych dodatków, ale uwielbiam też surowe formy, naturalne materiały takie jak drewno czy kamienie i ostatnio odkryłam, że loft doskonale łączy się ze stylem skandynawskim. Tak też staram się zmieniać moje wnętrza, aby żyło nam się w nich nie tylko funkcjonalnie, ale i pięknie.
Nie zawsze jednak tak było, bo popełniłam wiele błędów młodości i przerabiałam już wściekłe kolory na ścianach, niepasujące do siebie meble i niefunkcjonalne ustawienia. Żeby nie było nudno staram się jednak często wprowadzać zmiany ;-)

Dzisiaj pokażę Wam moje tablice inspiracji, czyli tzw. moodboards, dzięki którym znacznie łatwiej przeprowadza się zmiany we wnętrzach. Są to krótkie zbiory obrazów- przedmiotów, wzorów, inspiracji- które chcemy wykorzystać w danym pomieszczeniu i do nich dostosowujemy nasze plany.

Tutaj moje własne tablice:


                  S A L O N

S Y P I A L N I A

K U C H N I A

Ł A Z I E N K AZachęcam Was bardzo do takiego kreatywnego tworzenia i eksperymentowania, bo to świetna zabawa, która może też okazać się bardzo pomocna przy planowaniu zmian!
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger