15.2.18

Projekt Plisa, czyli rzecz o roletach okiennych

Rolety okienne bywają często pomijane przy urządzaniu wnętrza i dopiero podczas użytkowania pomieszczenia zdajemy sobie sprawę, że to bardzo ważny element, który nie tylko poprawia funkcjonalność wnętrza, ale też potrafi nadać mu charakteru.
Możemy wybierać z pośród różnych rodzajów dekoracji okiennych, a dziś bliżej chciałabym Wam przedstawić plisy marki COSIMO, które pochodzą ze sklepu Projekt Plisa.

Żaluzje plisowane COSIMO to elegancki design, wysoka jakość wykonania i świetna efektywność nie tylko w zaciemnianiu pomieszczeń, ale też w odbijaniu światła i obniżaniu temperatury wnętrza podczas upałów.Osłony okienne COSIMO są wykonane na wymiar, również na okna skośne i dachowe. Marka oferuje szeroką gamę kolorów profili, a także ogromny wybór rodzajów i kolorów tkanin. Tutaj każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.


Ja wybrałam do okna w moim salonie system COSIMO Geometric z podwójnymi tkaninami, dzięki którym mam możliwość pełnego zaciemnienia pomieszczenia kiedy tego potrzebuję, a także- gdy chciałabym zasłonić okno, a przy tym pozostawić jego przejrzystość- mam drugą tkaninę z tzw. efektem firanki. To też świetne rozwiązanie dla osób nie lubiących myć okien ;-))

Tkanina zaciemniająca (moja to Montreal BO 7610)

Tkanina przepuszczająca światło (Flax 1072)


Dodatkowo też pierwsza tkanina, na którą się zdecydowałam posiada zdolność odbijania promieni słonecznych, dzięki czemu pomieszczenie nie będzie się tak mocno nagrzewać latem, co jest dla mnie bardzo istotną kwestią.Plisy COSIMO mają kilka sposobów montażu, które znajdziecie w konfiguratorze: LINK
Moje rolety są zamontowane międzyszybowo, sam proces montażu okazał się być łatwy i szybki, a plisa jest doskonale dopasowana do mojego okna, swoją drogą realizacja zamówienia przebiegła bardzo szybko i sprawnie.
Profile pracują płynnie, plisa nie opada i bezproblemowo można ją blokować na każdej wysokości, zarówno z góry jak i z dołu.


Jestem absolutnie zachwycona tym rozwiązaniem i doprawdy nie wiem czemu tak późno zdecydowałam się na ich montaż. Teraz kiedy potrzebuję większej prywatności czy zaciemnienia mogę zasłonić okno, a jeśli potrzeba mi więcej światła to mogę odsłonić je całkowicie. Polecam to rozwiązanie!Po więcej informacji i inspiracji zapraszam na stronę Projekt Plisa oraz na FB marki.

Uwaga! Do końca tego tygodnia możecie też skorzystać z 15% rabatu na zamówienie z kodem: LOVE2018

Post powstał w ramach współpracy reklamowej.
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger