23.2.18

Stylowa zastawa stołowa z marką Mondex

Zastawa stołowa potrafi pięknie przyozdobić każde wnętrze i sprawić, że od razu zyskuje ono na przytulności. Estetyka naszej zastawy pełni w tym wypadku bardzo istotną rolę i dlatego dziś chciałabym Wam pokazać kilka perełek z firmy MONDEX.

Są to pięknie wykonane talerze z serii Marocco, wśród której mamy do wyboru znaczną ilość wzorów i kolorów. Ja postanowiłam poszaleć i jako, że przy naszym stole mamy różne krzesła, to i na stole chciałam różnorodności. Dlatego też wybrałam kilka różnych wzorów. Całość prezentuje się ciekawie i nietuzinkowo. Moi Goście byli zachwyceni tą wyjątkową zastawą i nieszablonową aranżacją.Oprócz dużych talerzy obiadowych wybrałam też kilka małych, deserowych również z tej linii oraz dwie filiżanki, z których poranna kawa smakuje jakoś przyjemniej :-)
Na stronie Mondex znajdziecie też wiele innych perełek z asortymentu "homedecor". Marka oferuje przystępne ceny, szybką dostawę i świetną jakość.

Jeśli chcecie zaopatrzyć się w piękne i oryginalne dodatki do domu lub nie macie pomysłu na prezent dla kogoś to zajrzyjcie koniecznie!

Talerze duże:

- biały we wzory  KLIK
- niebieski KLIK
- ciemnoniebieski KLIK


Talerzyki deserowe:

- niebieska krata KLIK
- niebieskie pasy KLIK

Filiżanki ze spodkiem: KLIKPost zawiera reklamę marki Mondex.


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger