25.12.13

Świąteczne usta

Witajcie! Postanowiłam wpaść na chwilę między świątecznym obiadem a deserem i pokazać Wam mojego świątecznego ulubieńca do ust.
Chodzi oczywiście o mój ostatni zakup, czyli pomadkę w kredce Bourjois Color Boost. Kupiłam ją na promocji w Rossmannie za ok. 16 zł i od tego czasu noszę bardzo często.Pomadka ma bardzo poręczne i modne ostatnio opakowanie. Przypomina zwykłą, grubą kredkę, którą można wykręcać i na szczęście nie ma potrzeby jej temperowania. Gramatura: 2,75 g, szminka posiada SPF 15.
Nakładanie jest bardzo proste, choć kolor wymaga poświęcenia tej czynności więcej czasu (05 Red Island). Pomadka jest bardzo kremowa i z łatwością sunie po ustach, pigmentacja jest również zachwycająca.


Producent obiecuje, że kolor pozostanie wodoodporny i utrzyma się na ustach 10 godzin. Nic bardziej mylnego, bo pomadka poległa już podczas jedzenia pierwszej świątecznej potrawy, także o trwałości i wodoodporności nie ma mowy.

Trzeba jednak przyznać, że pomadka nosi się bardzo dobrze, nie brudzi zębów i nie wysusza ust, a nawet odrobinę je nawilża. No i ten kolor- mocny i wyrazisty, ale nie przesadzony, iście świąteczny i klasyczny - dla mnie idealny. Lubię tą kredkę mimo, że teraz wymaga częstych poprawek, ale zamierzam jej używać przez cały rok nawet do dziennego makijażu.
Pozdrawiam Was świątecznie!
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger