29.4.14

Colyfine Repair Complex maska do włosów

Oprócz kremów od firmy Colyfine otrzymałam do testów również maskę do włosów Repair Complex.
Maska znajduje się w plastikowym 250 ml słoiczku, ma gęstą, kremową konsystencję i przyjemny, budyniowy zapach.
Czytałam na jej temat sporo pozytywnych recenzji i przyznaję, że wiele od niej oczekiwałam. Niestety po pierwszej aplikacji moje włosy nie stały się takie, jak bym sobie tego życzyła.
Liczyłam na sporą dawkę nawilżenia, której brakuje moim włosom, ale niestety czupryna stała się dość szorstka i nieprzyjemna w dotyku. Potem postanowiłam dać jej ponownie szansę i trzymać na włosach ok. 30 min, ale efekt również był słaby.Chciałam już zrezygnować z niej całkowicie, ale wpadłam na pomysł żeby ją trochę ulepszyć i przed aplikacją na włosy zmieszałam porcję maski z żelem hialuronowym 1%. To był strzał w dziesiątkę!
Włosy po takiej miksturze były nie do poznania! Zyskały sporą dawkę nawilżenia, stały się miękkie i sypkie, a do tego puszenie zostało całkowicie wyeliminowane.
Z takiego efektu jestem w pełni zadowolona i pomału denkuję maskę zawsze mieszając ją z żelem hialuronowym. Rezultaty na włosach cały czas są tak samo dobre, więc nie eksperymentowałam z żadnymi innymi dodatkami.

Może skuszę się na zakup tej maski w Hebe, choć przyznam, że wolałabym żeby kosmetyk sam w sobie, bez ulepszania miał dobre działanie…
- dostępność Hebe

- cena ok. 20 zł


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger