14.4.14

Fitomed Żel do mycia twarzy

Dotychczas moim ulubionym żelem do mycia twarzy był Vichy Normaderm, ale po latach jego ciągłego używania po prostu mi się znudził.
Czytając wiele pozytywnych recenzji ziołowego żelu do mycia twarzy Mydlnica Lekarska marki Fitomed postanowiłam go wypróbować. Kiedy pojawiła się możliwość jego przetestowania bardzo się ucieszyłam, bo akurat żel Vichy sięgnął dna.Żel do cery tłustej marki Fitomed znajduje się w plastikowej butelce, zamykanej na „klik”. Design nie jest porywający i przydałaby się pompka, ale liczy się przecież to, co jest w środku ;-)Od razu napiszę, że absolutnie zgadzam się ze wszystkimi zachwytami nad tym produktem. Faktycznie zasługuje on na poematy na jego temat, a ja najchętniej postawiłabym mu pomnik!
Żel jest dość rzadki, ale nie wycieka z dłoni i można go łatwo nałożyć na twarz. Ma herbaciany kolor i bardzo przyjemny, nie drażniący, ziołowy zapach.Po nałożeniu go na zwilżoną twarz pojawia się delikatna piana, która bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczeniem skóry twarzy.

Skład moim zdaniem jest bardzo dobry, na początku same ekstrakty ziołowe, SLS dopiero w środku listy.Po umyciu tym żelem moja tłusta skóra jest rewelacyjnie oczyszczona, pory są zwężone, ale nie odczuwam żadnego przesuszenia! To dla mnie nowość po żelu Vichy, po którym czułam ściągnięcie. Żel marki Fitomed pozostawia skórę czystą, gładką i delikatną.
Warto dodać, że nadaje się nie tylko do cery tłustej i trądzikowej, ale również wrażliwej, co naprawdę świadczy, że jest delikatny. Mam teraz dowód na to, że produkty oczyszczające skórę tłustą nie zawsze muszą być bardzo mocne.Ten żel to dla mnie hit i z pewnością odkrycie 2014 roku! Jak skończę obecne opakowanie to na pewno zaopatrzę się w kolejne, bo to istny skarb, za który trzeba zapłacić tylko 9 zł!


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger