2.4.14

Tołpa Botanic Delikatny Płyn Micelarny

Jak wiecie płyny micelarne są moją ogromną miłością już od dawna i choć niekwestionowanym ulubieńcem pozostaje słynna Bioderma, to jednak dusza poszukiwacza kieruje mnie do testowania różnych miceli.
Tym razem skrobnę co nieco o Delikatnym Płynie Micelarnym z serii Tołpa Botanic.Butelka o pojemności 200 ml jest bardzo poręczna i ładnie się prezentuje. Niestety ma biały, nieprzejrzysty kolor, co mocno utrudnia stwierdzenie jaka ilość płynu siedzi w środku.
Dozownik w postaci małego dzióbka, otwierany na klik to oprócz pompki całkiem fajne rozwiązanie. Tutaj wydobywa się niezbyt wielka ilość płynu i możemy ją spokojnie kontrolować. Nic się nie marnuje.
Płyn jest oczywiście zupełnie przezroczysty i nie ma tu żadnych udziwnień. Najbardziej urzekł mnie zapach… Tutaj Tołpa się absolutnie popisała i trafiła w moje gusta :-)
Zapach jest dość intensywny, ale przy tym faktycznie wyczuwalna jest delikatność zapachu białych kwiatów. No dla mnie cudo! Jeśli komuś to rozjaśni pogląd to muszę koniecznie przyznać, że płyn pachnie praktycznie identycznie jak krem Nivea i z tym zapachem bardzo mocno mi się kojarzy.

Jeśli chodzi o działanie to również jestem zadowolona, bo micel bardzo dobrze radzi sobie z makijażem oczu. Wystarczy przyłożyć nasączony płatek do oka i bazgroły schodzą raz, dwa! Nawet nie trzeba się przy tym namęczyć i maltretować oczu. Dodam jednak, że nie używam kosmetyków wodoodpornych i nie mam pojęcia jak spisałby się ten płyn w takim starciu.
Mimo dość mocnego zapachu płyn mnie nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje uczucia ściągnięcia. Wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Co do wydajności ciężko mi stwierdzić jak się sprawy mają, bo po pierwsze butelka stwarza problemy, a po drugie używam płynu tylko do oczu i przez to mam go jeszcze całkiem sporo.

Przyznam, że spodobały mi się płyny micelarne z Tołpy! Kiedyś miałam inną, „podstawową” wersję i również byłam zachwycona (recenzja TU).

A Wy używałyście już któregoś z nich? Co sądzicie o tej firmie?


Przypominam również o moim rozdaniu! Po więcej szczegółów zapraszam TUTAJCopyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger