15.8.12

Sephora- Instant Moisturizer

Nadeszła wreszcie pora na recenzję lekkiego kremu nawilżającego z Sephory. Używałam go regularnie 2 razy dziennie od kwietnia.
Tubka o poj. 30 ml wystarczyła mi na jakieś 1,5 m-ca stosowania.
Koszt: za 2 opakowania w promocji zapłaciłam 30 zł (normalnie tyle kosztuje 1 tubka).
Krem jest leciutki i delikatny, świetnie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Jego dużym plusem jest brak zapychania. Kiedy go używałam nie miałam problemów z zaskórnikami, wypryskami i krostkami. Krem nie powodował też u mnie przetłuszczania skóry.Twarz po jego użyciu była gładka i miękka.
Zapach produktu jest delikatny i nie przeszkadzał mi w żaden sposób.
Niestety osoby o suchej i odwodnionej cerze nie będą zadowolone z efektu nawilżenia, bo z pewnością będzie on zbyt słaby. Czasami też miałam uczucie suchości i ściągnięcia skóry po jego użyciu, mimo iż moja skóra do suchych nie należy.
Uważam, że szczególnie latem produkt jest godny uwagi (choć szkoda, że nie ma filtrów UV), zaś zimą i jesienią nawilżenie będzie za słabe.
Co do wydajności produktu mam mieszane uczucia. Niby używałam go sporo, bo potrzebowałam sporego nawilżenia, ale mimo to nie skończył się on tak szybko jak się spodziewałam.
Myślę, że kiedy znowu pojawi się promocja dorwę z pewnością ten krem, bo dobrze się spisywał na mojej twarzy i przede wszystkim nie spowodował pogorszenia stanu mojej cery.

Pozdrawiam
Yzma
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger