22.6.13

CutisHelp DEFEKT Maść konopna kojąco-regenerująca

Maść konopna kojąco-regenerująca jest dedykowana dla osób z podrażnieniami, odleżynami, oparzeniami i odmrożeniami. Ma na celu ukojenie zmian oraz przyspieszenie gojenia i regeneracji skóry.Oto opis producenta:Skład:Tubka zawiera 50 ml maści o intensywnie zielonym kolorze, co mnie niezmiernie zaskoczyło i zaciekawiło. Formuła jest typowa dla maści- gęsta i tłusta. Zapach jest dość neutralny. Należy uważać na tłustą zieloną warstewkę po posmarowaniu maścią, bo łatwo zabrudzić ubranie czy pościel. Jednak gdy tak już się stanie wszystko na szczęście pięknie się dopiera.

Maść stosowałam na wszelkiego rodzaju stany zapalne skóry, uszkodzenia i rany. Szczególnie dobrze sprawdziła się w przypadku kojenia i leczenia otarć powstałych podczas noszenia nowych butów. Już po kilku aplikacjach skóra jest zregenerowana i otarcie nie boli.
Skóra po nałożeniu maści jest dobrze nawilżona i natłuszczona, ze względu na znakomity skład, w którym znajduje się m.in. 20% naturalny olej konopny, witamina E czy wazelina. Kojące działanie zapewnia pantenol, a zielony kolor maści jest efektem obecności chlorofilu.

Wszelkie uszkodzenia skóry genialnie i szybko się goją, skóra wyraźnie szybciej się regeneruje.
Kilka razy maścią posmarowałam atopowe i suche policzki mojego siostrzeńca- wówczas efekt był rewelacyjny! Na początku posmarowane miejsce może być zaczerwienione, ale to prawidłowy efekt i rumień szybko znika, a skóra pozostaje ukojona i natłuszczona na długi czas.
Poza tym maść znacznie zmniejsza świąd, co bardzo ułatwia życie osobom z wrażliwą i alergiczną skórą.
Maść konopna zdecydowanie przydaje się również w leczeniu otarć i zadrapań, które u maluchów zdarzają się bardzo często. Dodam jeszcze, że idealnie radzi sobie z poparzeniami słonecznymi.
Produkt jest bardzo wydajny, gdyż do posmarowania uszkodzonego miejsca wystarcza niewielka ilość maści.
Maść jest dostępna w aptekach, cena waha się w granicach 35-40 zł.


Uważam, że warto ją mieć w swojej apteczce, bo znajduje wiele różnorakich zastosowań i kiedyś na pewno przyda się każdemu...

Produkt otrzymałam do testów od serwisu Bangla.pl i fakt ten  nie wpłynął na moją recenzję.Pozdrawiam
Yzma


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger