17.3.14

Spotkanie blogerek w Rybniku + gorzkie żale...

Dzisiaj post o tym jak miło spędziłam sobotnie popołudnie. Otóż 15 marca odbyło się II Spotkanie Blogerek z Rybnika i okolic, w którym miałam przyjemność uczestniczyć.

Edyta i Kamila zorganizowały spotkanie w Cafe Bosco, w której raczyłyśmy się samymi pysznościami…Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać nowe osoby z blogerskiego świata oraz po raz kolejny zobaczyć się z tymi, które uczestniczyły w poprzednim spotkaniu.


pożyczone od: http://challenge-accepteed.blogspot.com/2014/03/ale-to-juz-byo-czyli-2-spotkanie.html

Edyta i Kamila postanowiły nam zrobić ogromną niespodziankę i postarały się także o prezenty dla nas, których przecież miało nie być! Także wracałam do domu obładowana takimi dobrociami:

Dziękuję dziewczynom za świetne spotkanie i mile spędzony czas. Mam nadzieję, że to nie był ostatni raz w takim gronie :-)


  
Lista blogów uczestniczek spotkania:


Sponsorzy:                           --------------------------------------------------------------------

Na końcu jednak wyleję z siebie trochę żalu, bo delikatnie mówiąc czuję poirytowanie poczynaniom serwisu Blogger, który w końcu dzięki nam zbija niezłą kasę…
Nie wiem czy macie ten sam problem co ja, choć czytałam, że wiele osób się z nim boryka. Otóż od kilku dni nie mogę zaobserwować żadnego z waszych blogów! Blogger mi na to nie pozwala i za każdym razem pojawia się komunikat: "Przepraszamy, realizacja twojego żądania była niemożliwa".

Niestety obserwowanie nie działa na żadnej przeglądarce, ani na żadnym kompie… Nie pomaga czyszczenie ciasteczek, odświeżanie stron, nic! Wiem, że można dodać blog do listy czytelniczej na stronie głównej bloggera, ale wiąże się to z jakimś limitem blogów i nie chcę się w to bawić.

Sprawa została zgłoszona, ale niestety pozostała bez odzewu.


Macie też takie problemy?


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger