22.4.14

Creme Bar - biomembranowy krem specjalnie dla mnie

W zeszłym miesiącu do testów otrzymałam kosmetyczną nowinkę w postaci kremu biomembranowego Creme Bar marki Beauty Cosmetics.
Krem bardzo mnie zaciekawił, bo jest mieszanką przygotowaną specjalnie dla mnie. Marka ma swoje stoisko w poznańskiej galerii KingCross, gdzie przeprowadza badanie skóry klienta i po diagnozie opracowuje indywidualną recepturę kremu. Więcej możecie przeczytać TUTAJ.Ja wypełniałam szczegółową ankietę dotyczącą stanu mojej skóry i na jej podstawie otrzymałam paczkę, w której znajdowała się baza kremowa oraz 2 ampułki: ekstrakt z drożdży piwnych, który ma za zadanie uregulować pracę gruczołów łojowych i ekstrakt z oczaru wirgilijskiego, działający hemostatycznie.
Zgodnie z instrukcją zmieszałam ampułki z bazą i mogłam od razu spróbować mazidła. Krem przygotowany dla mnie ma lekką konsystencję, zapach drożdży nie powala, ale nie jest też dla mnie uciążliwy.

Nakładam go codziennie rano, przed nałożeniem makijażu, bo ma on regulować pracę gruczołów łojowych i niwelować przetłuszczanie się cery, co całkiem nieźle mu wychodzi.
Kiedy wypełniałam ankietę moja cera nie była w najlepszym stanie po nieudanej przygodzie z Effaclar Duo, dlatego przygotowano dla mnie krem mający na celu pomoc w walce z niedoskonałościami. Jednak od wypełnienia ankiety do momentu otrzymania przesyłki minęło sporo czasu, w którym zdążyłam uporać się z nieprzyjaciółmi. Dlatego też nie wiem jak kosmetyk poradziłby sobie na trądzikowej, mocno problematycznej cerze.Jeśli chodzi o regulowanie wydzielania sebum to jestem zadowolona. Zauważyłam, że makijaż na kremie Creme Bar wygląda dobrze, nic się nie roluje, ani nie spływa. Moja cera faktycznie nie przetłuszcza się już tak mocno i makijaż nie wymaga poprawek w ciągu dnia.
Używam go od jakiegoś miesiąca i lada dzień skończę całe opakowanie. Mogę więc śmiało stwierdzić, że krem mnie nie zapchał i nie pogorszył stanu mojej cery. Żadne nowe niespodzianki się nie pojawiają, co jest dla mnie dużym plusem.
Zaletą jest również higieniczne i wygodne opakowanie. Kremową bazę i ampułki z substancjami aktywnymi można kupić na stoisku Creme Bar lub na ich stronie internetowej: http://bcosmetics.com/pl/Creme-Bar-Visage-Parfait/Produkty/Twoj-biomembranowy-krem-30-ml

- cena kremu 30 ml: 100 zł

Razem z kremem od marki otrzymałam jedną rewitalizującą ampułkę witaminową, która wystarczyła mi na dwa użycia na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Po jej użyciu skóra również zachowywała się całkiem dobrze, ale aby zauważyć większe efekty potrzebna jest kompletna kuracja, o której możecie przeczytać TUTAJ.Przyznam, że jestem bardzo zaintrygowana całym pomysłem i bardzo spodobała mi się koncepcja indywidualnej receptury kosmetyków.


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger