26.7.14

Ojej, to olej idealny! // Fitomed Olej ze słodkich migdałów

Od długiego już czasu poszukuję idealnej pielęgnacji moich włosów, co idzie mi raczej średnio. Ostatnio jednak znalazłam mojego ulubieńca w postaci oleju ze słodkich migdałów od Fitomed.
Marzą mi się gładkie, nawilżone i lejące włosy, a tymczasem na głowie mam suchy puch, którego szczerze nie cierpię. Oleje, które dotychczas stosowałam nie sprawdziły się u mnie kompletnie, powodując jeszcze większą suchość i szorstkość mojej czupryny.
Przyznam jednak, że olej ze słodkich migdałów robi u mnie świetną robotę. Zostawiam go na włosach kilka godzin i po umyciu w końcu mogę się cieszyć nawilżonymi, gładkimi i dociążonymi włosami.


Olej znajduje się w 150 ml buteleczce z dość wygodnym i bezproblemowym otworem. Na szczęście ma płynną konsystencję i nie musimy się bawić w jego rozgrzewanie. Zapach jest typowo olejowy, ja nie czuję w nim żadnych migdałów. Konsystencja nie jest tak ciężka jak w przypadku np. oleju Sesa czy Vatika, co dla mnie jest ogromnym plusem, również podczas zmywania go z włosów.

Wypróbowałam go również na skórki wokół paznokci i świetnie sobie poradził z ich natłuszczeniem na długi czas. Poza tym od czasu do czasu dodaję kilka kropel do balsamu do ciała i cieszę się dłuższym uczuciem gładkiej i miękkiej skóry. Wydajność kosmetyku jak na tak multifunkcyjny produkt jest rewelacyjna i zużycie go do końca z pewnością potrwa sporo czasu.- cena: 17 zł


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger