10.8.14

Naturalne odświeżenie z Equilibra

Nigdy nie miałam styczności z naturalnymi antyperspirantami  i zawsze sięgałam po drogeryjne zwyklaki, a od czasu do czasu lubiłam skorzystać też z mocnego Antidralu, który niwelował proces pocenia się całkowicie.
Kiedy otrzymałam do testów aloesowy dezodorant niezmiernie się ucieszyłam, bo to dla mnie totalna nowość.


Producent twierdzi, że dezodorant ma być łagodny dla skóry ze względu na wysoką zawartość aloesu i brak alkoholu. Jego zadaniem jest odświeżanie skóry i niwelowanie nieprzyjemnego zapachu.
Buteleczka wygląda całkiem przyjemnie, atomizer działa bez zarzutu i wydobywa delikatną mgiełkę. Zapach jest typowo aloesowy, świeży i delikatny. Już po jednym psiknięciu pozostaje długo wyczuwalny na skórze pach.Kosmetyk nie jest antyperspirantem, a jedynie dezodorantem, więc nie zniweluje całkowicie pocenia, a jedynie odrobinę go ograniczy i da uczucie odświeżenia.
Bardzo przypadł mi do gustu ten cudak i uwielbiam go używać kiedy nie wybieram się do pracy (wtedy ze względu na wiele stresowych sytuacji używam mocnych antyperspirantów). W czasie „luźniejszych” dni aloesowy dezodorant sprawdza się genialnie, daje odpocząć skórze od sztucznych preparatów, nie brudzi ubrań i jest tak delikatny, że można go użyć nawet bezpośrednio po depilacji.
Polecam zwłaszcza miłośniczkom naturalnej pielęgnacji.
Więcej o dezodorancie możecie przeczytać TU

- cena: 14-19 zł w zależności od apteki / 75 ml


- dostępność: apteki stacjonarne i internetowe


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger