26.6.15

MAC Dainty

Przeglądając polecane kosmetyki marki MAC stwierdziłam, że nie może u mnie zabraknąć kultowego mineralnego różu w kolorze Dainty.
Znowu okazało się, że wybór był słuszny, a sam produkt w pełni zasłużył sobie na miano kultowego. Kosmetyk ma piękny, różowy odcień z delikatnymi drobinami, które na policzku wyglądają bardzo subtelnie.Pigmentacja nie jest zawrotna, dlatego nie musimy obawiać się plam. Nakładanie jest bardzo przyjemne i mimo, że to kosmetyk wypiekany bardzo łatwo nabrać go na pędzel. Rozcieranie jest bajecznie proste, a z użyciem „skunksa” osiągniemy piękny efekt subtelnej mgiełki koloru.


Odcień jest faktycznie uniwersalny, nada się zarówno blondynkom, brunetkom jak i różnym odcieniom karnacji. Efekt można bez problemu stopniować, więc i na opaleniźnie powinien się sprawdzić.


Trwałość jest świetna, róż nie blaknie w ciągu dnia i nie ściera się. Po raz kolejny przekonałam się, że warto zaopatrzyć się w lepszej jakości kosmetyki. Tutaj cena jest wysoka, ale kupiłabym go kolejny raz bez zastanowienia, a już tym bardziej, że kupuję u nich ze stałą zniżką.

Ciekawa jestem waszych opinii na temat tego różu. Znacie? Lubicie?


- dostępność: salony MAC, sklep internetowy Douglas.pl

- cena: 113 zł
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger