16.7.15

Dior Addict Stick in Rieuse

W ostatnim czasie praktycznie zupełnie przerzuciłam się na jasne, nudziakowe usta i ciemniejsze pomadki poszły w kąt. Jednak z nadejściem ciepłych dni poczułam chęć na bardziej energetyczne i przyciągające uwagę usta, więc sięgnęłam do mojej toaletki i zdecydowałam się na cudny lakier do ust Dior Addict Fluis Stick w kolorze nr 373 Rieuse.
Nie doczekał się on jeszcze recenzji na blogu, więc dzisiaj nadrabiam.Zacznę od tego, że do zakupu oprócz koloru zachęciło mnie też opakowanie, choć to rzecz jasna sprawa drugorzędna. Wybrałam kolor Rieuse, czyli cudny koralowy odcień z lekką domieszką pomarańczu.
Aplikacja jest bajecznie prosta, choć w przypadku tego koloru bez lusterka się nie obejdzie. Pigmentacja jest znakomita i już niewielka ilość pomadki daje moc na ustach. Oprócz koloru urzekający jest mocny błysk, który sprawia, że moje małe usta optycznie wyglądają na większe.
Trwałość do najlepszych nie należy, pomadka ściera się dość szybko i w moim wypadku nie zostawia zabarwionych ust, ale to w końcu nie jest lakier do ust o podwyższonej trwałości, a zwykła płynna pomadka i producent nam nie obiecuje nie wiadomo jakiej trwałości. Piękny kolor i wyrazisty połysk absolutnie mnie zadowalają. Polecam!


- dostępność: Sephora, Douglas, drogerie internetowe


- cena: ok. 155 zł
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger