14.12.15

Wiosenny grudzień?

Boże Narodzenie za nieco ponad tydzień, a pogoda póki co bardziej wiosenna niż zimowa. Jednak mimo, że lubię białe Święta to na razie nie narzekam, bo może doczekamy się jeszcze zmiany aury. A korzystając z pięknego słońca udało mi się zrobić kilka fotek podczas ostatniego spaceru po wciąż jeszcze jesiennym parku. Mimo, że data wskazywałaby na założenie cieplejszej odzieży to jednak termometr pozwala nawet takiemu zmarzluchowi jak ja na śmiganie w ramonesce! Tymczasem uciekam produkować świąteczne pierniczki :-)
kurtka: Stradivarius // sweter: C&A // szal: H&M // spodnie: Bershka // buty: H&M // torebka: Paulina Schaedel // zegarek: Daniel Wellington

Przypominam, że do 15.01.2016 możecie skorzystać z kodu rabatowego na stronie https://www.danielwellington.com/pl/, gdzie przy zakupie zegarka otrzymacie 15% zniżki na hasło: yzmacosmetics. 

Dostawa jest całkowicie darmowa, a kurier uwija się w ciągu kilku dni, więc spokojnie możecie kliknąć taki świąteczny prezent dla kogoś bliskiego lub sprawić sobie przyjemność bez obaw, że paczka do Was nie dotrze na czas.
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger