6.7.17

Senelle Cosmetics- nowa marka na polskim rynku kosmetycznym

Poznawanie nowych marek kosmetycznych to dla mnie ogromna frajda, zawsze ochoczo kibicuję nowościom w tej branży! Tym razem prezentuję Wam świeżuteńką perełkę na rynku, czyli polską markę Senelle Cosmetics, która tworzy kosmetyki naturalne i zaoferowała Nam ciekawą opcję zestawu Summer, a co kwartał będzie prezentować odsłony na kolejne pory roku. Świetny pomysł!Marka bazuje na naturalnych olejach i aktywnych substancjach olejowych. W letniej linii znajdziemy m.in. olej lniany, ze słodkich migdałów oraz olej z nasion pomidora. Firma Senelle Cosmetics w składach swoich produktów stroni od wszelkich konserwantów, silikonów oraz alergizujących substancji.

Letni komplet zawiera 5 kosmetyków, które mają za zadanie odżywiać, regenerować, wygładzać, korygować oraz nawilżać naszą skórę. Wśród nich mamy Rewitalizujące serum olejowe, Odżywczy krem do twarzy, Korygujący krem pod oczy, Wygładzający peeling do twarzy oraz Nawilżający balsam do ciała. Spośród tej gromadki wybrałam 3 produkty, które od tygodnia z radością użytkuję:

- Odżywczy krem do twarzy, który zawiera w składzie m.in. miód ekologiczny pobudza skórę do regeneracji,

- Korygujący krem pod oczy, mający w składzie ekstrakt z maku polnego, kofeinę czy oligosacharyd z cykorii ma za zadanie stymulację krążenia i syntezy kolagenu oraz silne nawilżenie skóry pod oczami,

- Nawilżający balsam do ciała nadaje skórze miękkość i elastyczność dzięki naturalnym substancjom olejowym w składzie.Na pełną recenzję przyjdzie jeszcze właściwy czas, natomiast już teraz mogę przyznać, że marka jest warta uwagi i przyjemnie używa mi się wybranych przeze mnie kosmetyków. Dobre składy, ciekawy design i wysoka jakość zdecydowanie zachęcają do spróbowania. Więcej o marce Senelle Cosmetics możecie przeczytać TU.

Post powstania w ramach współpracy reklamowej.
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger