28.4.18

Idealna forma spędzania wolnego czasu..?? Planszówki!

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami majówką mam dla Was świetną propozycję na spędzenie wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi.
W dobie wszechobecnej elektroniki- komputerów, smartfonów i innych tego typu gadżetów, często zapominamy ile radości mogą dać "zwyczajne" planszówki. Takie gry kojarzą się nam często z dzieciństwem i wielu z nas uważa, że gry planszowe nadają się wyłącznie dla dzieci. A to błąd! Otóż na przeciw oczekiwaniom dorosłych wyszła firma MDR GRY, która wypuściła na rynek kilka absolutnie wartych uwagi propozycji.

1. Korporacja
To gra dla kilku osób, w której możecie się sprawdzić jako pracownicy typowej korporacji, chcący piąć się po szczeblach kariery. Nie jest to jednak proste zadanie, bo po drodze będziecie się napotykać na liczne trudności i nie obcy się okażą szuje, donosiciele, a podkładanie świń będzie zjawiskiem dość powszechnym ;-D
Zadaniem w tej grze jest wspięcie się na najwyższy szczebel w hierarchii i utarcie nosa Waszym kolegom. Gra polega na wypełnianiu przypisanych na kartach zadań, podczas których należy zbierać żetony KPI. W trakcie gry nie ominą Was też różne potyczki ze współgraczami jak np. gra w marynarza czy potyczka na wytrzymanie bez mrugania powiekami.
Ta gra wymaga sprytu i kombinowania, a emocje często sięgają zenitu ;-)

2. Gierki Małżeńskie
To fantastyczna gra dla dwojga lub kilku par, w której zadania do wykonania losujemy butelką. Tutaj wygrywa najbardziej zgrana para, która zna się jak łyse konie, potrafi ze sobą współpracować i porozumiewa się niemal bez słów.
W różnych konkurencjach czeka Was zbieranie żetonów kupidyna za prawidłowo wykonane zadanie- kalambury, pytania otwarte, testy i skojarzenia.
To świetna gra z dużą dawką humoru, w której wygrana oznacza możliwość skorzystania z pewnego vouchera... ;-)


3. Znamy się
To również gra z opcją dla jednej lub kilku par. Polega ona na odpowiedziach na pytania oraz na wykonywaniu zadań z kilku kategorii. W tej grze okaże się na ile znacie swojego partnera, czy potraficie przewidzieć reakcję drugiej osoby i czy znacie jej tok myślenia.
Cel gry to dotarcie do mety w najkrótszym czasie, po drodze zbierając żetony, dzięki którym możecie u partnera wykupić np. kufel zimnego piwa czy drapanie po plecach :-D

4. Między słowami
To gra polegająca na językowych łamigłówkach i zadaniach. Tutaj sprawdzą się umiejętności słowotwórcze. Producent pisze, że to gra dla osób mocnych w gębie ;-)
W grze mogą uczestniczyć dwie osoby lub więcej. Liczy się refleks, dobra pamięć i szybkość skojarzeń.
Cel gry to zdobycie jak największej ilości żetonów ROZKAZ. W trakcie finału losujemy z woreczka różne przedmioty, zgadując ich nazwę bez patrzenia. Za prawidłowo wykonane zadanie gracze otrzymują żeton Rozkaz. Rozkazy te muszą potem zostać wykonane przez wskazane osoby.
W ofercie MDR GRY znajdują się również inne ciekawe propozycje, które z pewnością przypadną Wam do gustu.
My teraz spędzamy wolny czas bardzo często grając we dwójkę lub z towarzyszami. Zabawa zawsze jest przednia i jest to fantastyczna forma spędzania wolnego czasu z kupą śmiechu :-D Polecam!

Zajrzyjcie na stronę https://mdrgry.pl

Artykuł powstał we współpracy komercyjnej.

Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger