13.9.22

SALONOWE NOWOŚCI WŁASNEJ ROBOTY


Minimalizm nigdy nie był moją bajką. Z resztą chyba nadal nie jest, jednak z zafascynowaniem i szczerym zdziwieniem stwierdzam, że coraz częściej mój wzrok przyciągają miejsca, kadry i obrazki stonowane w swojej prostocie. 


Niedawno zaczęłam na nowo organizować swoją przestrzeń życiową i w związku z tym ubyło w moim otoczeniu sporo rzeczy. Ten fakt oczywiście nie dotyczy mojej szafy. W tym przypadku nie odczuwam (jeszcze) potrzeby redukcji ilości rzeczy. 

Minimalistyczna stała się między innymi galeria ścienna w moim salonie i o tym w dzisiejszym poście.Galeria ścienna istnieje u mnie już od bardzo długiego czasu. Początkowo obejmowała wyłącznie czarno-białe elementy, potem stała się bardziej spersonalizowana przez nasze zdjęcia, a jeszcze później wypełniła się ciepłymi kadrami w stylu boho i retro. Jednak te często pstrokate zdjęcia przestały mi się podobać. Ba, nawet zaczęły mnie trochę drażnić. Wobec tego podczas tapetowania wpadł mi do głowy pomysł aby tapetę położyć również na ścianie z TV. Dumałam nad tym, wahałam się i kombinowałam czy kolejna ściana z tapetą to nie będzie za dużo. Dlatego też nad moją głową zaświeciła żaróweczka pomysłowości i postanowiłam upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Teraz mam i galerię, i tapetę w jednym!

Po ostatniej metamorfozie ściany we współpracy ze sklepem Tapetujemy.pl zostało mi trochę kawałków tapety Boras Tapeter Graceful Stories Nocturne 7269, więc wykorzystałam je do stworzenia zupełnie nowej galerii wokół TV. Sprawa jest banalnie prosta- wystarczy przyciąć tapetę na wymiar naszych ramek i po prostu je tam umieścić. Voila! 

Jest to fantastyczny sposób na stworzenie spójnego obrazu, który koresponduje z resztą ścian.


Oprócz galerii powstała również nowa szafka RTV. Tutaj swoimi umiejętnościami popisał się mąż, który wg mojego wymarzonego projektu stworzył piękny, drewniany mebel. Zastanawiałam się czy wszystkie te czynności dokumentować, aby później przedstawić je tutaj jako instrukcja krok po kroku. Jednak stwierdziłam, że chciałabym ten autorski projekt schować dla siebie i w ten sposób zachęcić do własnego kreatywnego działania :)


Tutaj link do mojego modelu tapety: https://tapetujemy.pl/p/1596/60322/tapeta-boras-tapeter-graceful-stories-7269-nocturne-graceful-stories-boras-tapeter-tapety-dekoracyjne.html

Link do sklepu: https://tapetujemy.pl

Zerknij także na pozostałe piękne wzory tapet marki Boras Tapeter: https://tapetujemy.pl/tapety-dekoracyjne/boras-tapeter

Post powstał we współpracy komercyjnej z marką Tapetujemy.pl 

Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger