24.6.12

Sephora- Instant Moisturizer


Nadeszła wreszcie pora na recenzję lekkiego kremu nawilżającego z Sephory. Używałam go regularnie 2 razy dziennie od kwietnia.Tubka o poj. 30 ml wystarczyła mi na jakieś 1,5 m-ca stosowania.
Koszt: za 2 opakowania w promocji zapłaciłam 30 zł (normalnie tyle kosztuje 1 tubka).
Krem jest leciutki i delikatny, świetnie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Jego dużym plusem jest brak zapychania. Kiedy go używałam nie miałam problemów z zaskórnikami, wypryskami i krostkami. Krem nie powodował też u mnie przetłuszczania skóry.
Twarz po jego użyciu była gładka i miękka.
Zapach produktu jest delikatny i nie przeszkadzał mi w żaden sposób.
Niestety osoby o suchej i odwodnionej cerze nie będą zadowolone z efektu nawilżenia, bo z pewnością będzie on zbyt słaby. Czasami też miałam uczucie suchości i ściągnięcia skóry po jego użyciu, mimo iż moja skóra do suchych nie należy.
Uważam, że szczególnie latem produkt jest godny uwagi (choć szkoda, że nie ma filtrów UV), zaś zimą i jesienią nawilżenie będzie za słabe.
Co do wydajności produktu mam mieszane uczucia. Niby używałam go sporo, bo moja skóra wchłaniała go w dużych ilościach, ale opakowanie 30 ml starczyło mi na ok. półtorej miesiąca.
Sumując: krem jest w porządku, ale nie robi szału i myślę, że raczej nie kupię go ponownie. No chyba, że w promocji ;-D

Pozdrowienia
Yzma
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger