25.11.13

Balea Professional - profesjonalista w łazience?

W ciągu ostatniego roku Balea stała się w mojej łazience wiodącą marką. Polubiłam ich żele pod prysznic, balsamy oraz produkty do włosów.
Teraz denkuję zestaw z szumnie nazwanej linii profesjonalnej- szampon i odżywkę nadającą włosom gładkość i blask. Producent zapewnia, że produkty te są polecane przez fryzjerów.Opakowania są wykonane z miękkiego plastiku, zarówno szampon jak i odżywka znajdują się w plastikowych tubach (szampon 250 ml, odżywka 200 ml).


Szampon ma biały, perłowy kolor, SLS-ów mu nie brakuje ;-) Konsystencja jest bardzo gęsta i zbita. Pachnie rzeczywiście tak fryzjersko i „profesjonalnie”. Z myciem włosów radzi sobie poprawnie- bardzo dobrze się pieni, domywa czuprynę i łatwo się spłukuje. Na mojej skórze głowy nie wyrządził żadnych szkód. Nie plącze również włosów.Odżywka ma również biały kolor, jest dość gęsta i pachnie identycznie jak szampon. Nakładam ją od razu po myciu włosów i trzymam jakieś 15-20 min, potem spłukuję.
Niestety efekt działania jest u mnie mizerny. Włosy nie są wygładzone ani nawilżone, większego blasku również nie zaobserwowałam.
Generalnie szampon i odżywka są bardzo przeciętne i nie robią z moimi włosami nic...
Jest to pierwszy włosowy zestaw od Balei, na którym się zawiodłam. Na pewno nie kupię ponownie tych produktów i z ulgą pozbędę się pustych opakowań po nich. Wiem, że chwalicie z tej serii odżywkę w czarnym opakowaniu i na pewno przy najbliższej okazji ją kupię.

Jeśli używałyście tego zestawu dajcie znać co o nim sądzicie :-)
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger