18.11.13

Spotkanie Śląskich Blogerek w Rybniku

W ubiegłą sobotę odbyło się Spotkanie Śląskich Blogerek w Rybniku, w którym miałam ogromną przyjemność uczestniczyć. Udało mi się dostać rzutem na taśmę, dzięki innej osobie, która zrezygnowała z udziału.
Jako, że było to moje pierwsze spotkanie blogerek byłam troszkę stremowana, bo nie znałam z całej grupy kompletnie nikogo, ale nie taki diabeł straszny… Szybko się zintegrowałyśmy i spędziłyśmy ze sobą bardzo miłe 3 godziny :-)

Spotkanie odbyło się w samym centrum Rybnika, w knajpce Cowboy Inn, gdzie jak nazwa wskazuje panował iście kowbojski i swojski klimat.
Na początku otrzymałyśmy urocze przypinki i długopisy z naszymi imionami i nazwami blogów.


Potem nastąpiła prezentacja i degustacja zielonej herbaty Matcha, która wywołała w nas spore zaciekawienie.


A tak prezentowały się nasze filiżanki po wypiciu zielonej mikstury:


Następnie sympatyczna pani Dagna urządziła prezentację kosmetyków Soraya z linii So Pretty!


Potem jeszcze miałyśmy okazję posłuchać rad profesjonalnych brafitterek z salonu Vanilla Body Shop.
Spotkanie odbyło się w przemiłej i sympatycznej atmosferze, dzięki temu mogłam poznać sporo ciekawych osób.Nasza Organizatorka Anita postarała się także o prezenty dla nas :-) Przyznam, że się nie spodziewałam takiej ilości i ledwo dałam radę dojść ze wszystkimi pakunkami do samochodu.


A oto co przywiozłam ze spotkania:Jeszcze raz dziękuję Anicie za doskonałą organizację spotkania i wszystkim dziewczynom za świetną atmosferę. Cieszę się, że mogłam Was poznać!

Lista blogów uczestniczek spotkania:

Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger