13.6.14

O pędzlu idealnym do bronzera // Deluxe Fan Ecotools

Dzisiaj przedstawiam Wam mojego ulubieńca w kwestii aplikacji bronzera. Od dawna poszukiwałam czegoś, co w pełni mnie usatysfakcjonuje. Wcześniej zupełnie nie sprawdzały się u mnie duże, zbite pędzle do tego przeznaczone, bo zostawiały plamy i nie nadawały się do mojej dość małej twarzy.
Zdecydowanie lepiej radzą sobie u mnie pędzle o rzadszym włosiu, które rozprowadzają jedynie delikatną chmurę koloru i to sprawdza się zarówno w kwestii aplikacji różu i bronzera.


Już spory czas temu natknęłam się w Hebe na wachlarzowy pędzel Deluxe Fan Ecotools i postanowiłam sprawdzić ile jest wart.
Okazało się, że to idealny pędzel do bronzera, bo nie jest zbyt duży ani zbity. Na pędzel łatwo nabrać niewielką ilość kosmetyku i bardzo łatwo ją rozetrzeć, poza tym kształt idealnie nadaje się do stosowania pod kości policzkowe.
Pędzel jest mięciutki, łatwo się czyści, zachowuje swój kształt i nie traci włosia. Zdecydowanie świetnie mi się z nim współpracuje i ten przypadkowy zakup okazał się strzałem w dziesiątkę.

- dostępność: Rossmann, Hebe


- cena: ok. 30 zł


Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger