21.6.16

CLARINS RADIANCE-PLUS GOLDEN GLOW BOOSTER

Witajcie kochani!
Na początku tłumaczę się, że zniknęłam na tak długo z powodu ostatnich egzaminów na studiach, pisania pracy dyplomowej i jej obrony. To niestety pochłonęło cały mój wolny czas, ale obecnie sytuacja się unormowała i mam nadzieję, że uda mi się regularnie pisać. Mam również nadzieję, że znajdą się osoby, które zechcą jeszcze czytać moje posty...
Jako, że wracam z początkiem lata to postanowiłam skrobnąć dzisiaj o słońcu w butelce, czyli samoopalaczu marki Clarins Radiance-Plus Golden Glow Booster w wersji do ciała.



Praca pełnoetatowa nie pozwala mi na korzystanie z kąpieli słonecznych, a kiedy jestem w domu rzadko się zdarza, że warunki ku temu sprzyjają. Dlatego właśnie w zeszłym roku postanowiłam spróbować samoopalacza, dzięki któremu moja biała skóra nie razi aż tak mocno w cieplejsze dni.



Kropelki samoopalające Clarins to koncentrat, który mieszamy z balsamem i wcieramy w skórę. Buteleczka jest bardzo niewielka i ma tylko 30 ml, aplikacja dzięki specjalnemu dozownikowi jest łatwa i przyjemna.



Co do działania to efekt jest zadowalający, choć w pełni usatysfakcjonowana niestety nie jestem, gdyż na rezultat musiałam czekać całkiem długo i aby opalenizna była widoczna musiałam zużyć sporo kosmetyku. Jednak kolor jaki uzyskałam jest fantastyczny! To prawdziwie złocista opalenizna bez pomarańczowych tonów, która wygląda bardzo dobrze i naturalnie. Atutem jest brak charakterystycznego smrodku drogeryjnych samoopalaczy.



Kolor utrzymuje się do kilku dni, dość równomiernie się zmywa i nigdy nie zdarzyło mi się uzyskać plam i smug podczas jego użycia. Jedynym i niestety istotnym mankamentem jest słaba wydajność tego samoopalacza. Producent zaleca mieszać 5-6 kropli z porcją balsamu do ciała, co akurat w moim przypadku nie dało żadnego efektu. Dopiero 10-12 kropli na nogi i tyle samo na ręce i dekolt dawało świetne rezultaty.
W związku ze słabą wydajnością tego kosmetyku mam co do niego mieszane uczucia i pomimo, że otrzymałam sporo komplementów podczas używania tego samoopalacza, nie wiem czy kupię go ponownie.

- dostępność: Sephora (http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel/Pielegnacja-sloneczna/Samoopalacze/Radiance-Plus-Golden-Glow-Booster-do-Ciala/P2129026)
- cena: 159 zł
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger