10.10.15

Infuzyjne Serum Młodości- Yonelle

Yonelle to polska marka, która ostatnio podbija moje serce. Dzisiaj przedstawię Wam jeden z kilku kosmetyków, które mam przyjemność obecnie stosować, czyli Infuzyjne Serum Młodości. Nazwa brzmi niezwykle zachęcająco, a opis jego działania sprawia, że mamy pewność o jego pozytywnym działaniu:
„Serum Młodości Yonelle to bardzo aktywny kosmetyk z reaktorem metabolizmu komórkowego. Skuteczny zastrzyk młodości, który szybko przeciwdziała wszystkim rozpoznanym objawom starzenia się skóry. Pomaga jej wytwarzać więcej kolagenu i elastyny. Natychmiast po użyciu pojawia się efekt wygładzenia i liftingu…”
Więcej TU.


Marka Yonelle wykorzystuje w swoich kosmetykach innowacyjną metodę Nanodysków, które powodują lepsze i większe przenikanie składników aktywnych w głąb skóry. W przypadku Serum Młodości Nanodyski serwują naszej skórze m.in. czysty retinol, kwas hialuronowy i peptydy.Opakowanie i design kosmetyków Yonelle jest dopracowane w każdym szczególe i faktycznie daje poczucie stosowania produktów ekskluzywnych.
Serum jest zamknięte w szklanej buteleczce z pipetą, pojemność to standardowe 30 ml. Konsystencja kosmetyku jest płynna, ale dość gęsta, co powoduje, że kosmetyk staje się bardzo wydajny. Czas na jego zużycie to 6 miesięcy.


Kosmetyk ten nadaje się do stosowania zarówno na dzień, jak i na noc. Sprawdza się u mnie doskonale w jednym i drugim przypadku, choć przyznam, że na dzień stosuję go nieco rzadziej z racji mojego roztargnienia o godzinie 5 rano, kiedy spieszę się do pracy.
Moja skóra twarzy i szyi pięknie wchłania serum, potem wyczuwalne jest uczucie ujędrnienia i wygładzenia cery. Serum świetnie współpracuje z kremem z tej właśnie linii, ale z innymi również działa jak należy. Nie roluje się pod makijażem, nie zapycha mojej mieszanej cery i nie wzmaga wydzielania serum w ciągu dnia.


Po miesiącu stosowania cera stała się bardziej promienna, zyskała na gęstości i jędrności. Prewencję przeciwzmarszczkową stosuję już od jakiegoś czasu i to kolejna perełka w mojej kolekcji. Zdecydowanie polubiłam ten kosmetyk. Uważam, że to ciekawy produkt o świetnej jakości i w dobrej cenie, porównując inne tego typu specyfiki.

- cena: 199 zł

- dostępność: sklep Yonelle, Douglas
Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger