17.5.13

GoCranberry Odżywczo Wygładzający Krem Pod Oczy

 Kolejnym kosmetykiem, który otrzymałam do testów od Laboratorium NOVA był Odżywczo Wygładzający Krem Pod Oczy.Krem jest również zamknięty w buteleczce typu air-less i kartonowym pudełeczku. Pojemność produktu to 30 ml.
Konsystencja kremu jest bardzo lekka, ale niezbyt rzadka i wodnista. Zapach jest typowy dla całej serii żurawinowej- słodki i delikatny. Kolor kremu jest biały- tutaj żadnych szczególnych cudów nie ma ;-)

Obietnice producenta:Skład:


Jak widać skład jest bardzo w porządku.

Kremu pod oczy używam codziennie rano i wieczorem, na zużycie mam 3 miesiące. Po nałożeniu dość sporej ilości kremu (1 pompka wystarczy w zupełności) wykonuję jeszcze delikatny masaż skóry wokół oczu, którego nauczyłam się jeszcze na studiach. W tym czasie krem idealnie się wchłania w skórę i pięknie ją nawilża, a przy tym nie zostawia tłustej warstwy. Bardzo dobrze nadaje się pod makijaż, nic się na nim nie roluje ani nie zbiera w załamaniach.


Rano po przebudzeniu skóra pod oczami jest bardzo dobrze nawilżona i rozjaśniona, przez co cienie nie są aż tak widoczne. Odczuwam również spore wygładzenie i ujędrnienie, które z pewnością jest efektem nie tylko kremu, ale także masażu.
Na szczęście nie mam dużych zmarszczek pod oczami, ale często borykam się z opuchlizną, która jest wynikiem słabego krążenia limfy. Tutaj połączenie kremu GoCranberry i masażu dają genialne rezultaty. Skóra jest faktycznie wygładzona i bardziej napięta. Spojrzenie jest wypoczęte, dzięki temu oszczędzam na korektorze pod oczy ;-)
Polecam spróbować to mazidło, bo daje dobre efekty za niezłą cenę: 25,83 zł

Pozdrawiam
Yzma

Copyright © 2016 Nasze Poddasze , Blogger